6 Ocak 2018 Cumartesi

PROCSİN BLACK MASK-SOYULABİLEN MASKE

   Herkese merhabalar. Bugün sizlere soyulabilen bir maske olan ve yine çoğunlukla instagramda fazlaca önümüze çıkan Procsin markasına ait soyulabilen bir maske. Öncelikle söylemek istediğim daha önce hiçbir markanın soyulabilen maskesini kullanmadım. İlk deneyimim bu marka ile oldu.Gelelim yorumlarıma;

    Ben başlarda kullanmakta tereddüt ettim. Çünkü ayva tüylerim çok fazla var ve cildim hassas bir cilt. Fakat yine de denemek istedim. Ürünün yapısı biraz sakız gibi ve kalın. Sürerken biraz yapısı zorluyor. Sürdükten sonra kuruma kısmıda aşırı bi zorluk var. Yani kurumuyor. Ben yaklaşık yarım saat beklememe rağmen yanaklarımda kurumayan kısımlar oluyordu. Ürün kurumadığı içinde tam anlamıyla soymak mümkün değil. Bunun yanı sıra soyarken çok ciddi bir şekilde cildim acıdı hatta bazen yarım kalıp yapamayacağım, soyamayacağım çok acıyor diyip bırakmak istediğim bile oldu. Çünkü ayva tüylerimi tamamiyle yoldu geçti. Maskeyi çıkardığımda tüm tüyleri görebildim.
 

   Son olarak cildim de daha önce akne tedavisi gördüğüm için sivilce veya siyah noktam pek yok. Bu nedenle ürün hakkında siyah noktalarımı temizledi, gözeneklerim açıldı gibi yorumlar malesef ki yapamacağım. Tek tük olan siyah noktalarımı da almadığını gözlemledim. Ama diğer arkadaşlarımdan gördüğüm kadarıyla aşırı yağ bezesi falan olanların tüm burun bölgesinde ki kirleri aldığını okumuştum. Maske cildimde herhangi bir reaksiyona sebep olmadı. Fakat ben yinede bu ürünü sadece burun ve çenemde kullanmaya devam edeceğim. Yanak kısmında kullanmayı düşünmüyorum.

  Procsin markasının ürünlerine Gratis, Rossman, Eve Shop, Watsons ve Cosmohomelardan ulaşabilirsiniz.

   Yazımı okuduğunuz için teşekkürler.

Siz daha farklı olarak hangi siyah maskeleri veya soyulabilen maskeleri kullanıyorsunuz?


İnstagram: @seldaylamakyaj
Youtube:  Tıkla!


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bunları Okudunuz mu?

Bu yazıyı okudunuz mu