2 Mayıs 2018 Çarşamba

SAÇ MODELLERİ


Herkese merhabalar, bugünün sizlere saç hilelerinden bahsetmek istiyorum. Aslında benim çok sık kullandığım bu hilelerden sizlere söz etmek istiyorum desek daha doğru olur.

   
Birinci paylaşmak istediğim görseldeki saç uygulaması oldukça basit ama görünüşe bakınca bir o kadar etkili bir saç modeli bana göre. Çünkü saç insanın yüz ifadesinden tutunda çoğu şeyi etkileyen bir faktör. Kolaylıkla yapabileceğiniz bir saç modelidir. Aynı zamanda pratik olarak şipşak yapılabilir.At kuyruğunu hepimiz çok iyi biliyoruzdur. At kuyruğu toplama stilini yaptıktan sonra saçımızı burarak bir topuz elde edebiliyoruz. Ayrıca saçınızı burduğunuz kısmı biraz bollaştırarak daha doğal bir görünüm elde edebilirsiniz. Ön kısımdan da bir iki tel ayırarak bu doğallığı daha da üst seviyelere taşımanız mümkün.
Bandana kullanılarak yapılan bir model ile geldim. Dilerseniz bir eşarp veya bir bandana (saç bandı) veya fular kullanılarak da yapabileceğiniz bu model saçınızı o kadar güzel toparlayacak ki çevrenizdekiler bence hayranlıkla saçınızı inceleyecekler.

Yorumlarınızı bekliyorum. Sevgiler

1 yorum:

  1. Harika modeller bayıldım <3 Blogunu takipteyim canım bana da beklerim ^^

    YanıtlaSil

Bunları Okudunuz mu?

Bu yazıyı okudunuz mu